تبلیغات
مطالب مفید - تصاویر جعلی پروفایل های فیسبوک را به راحتی تشخیص دهید
مطالب مفید
مطالب کاربردی و مورد نیاز کاربران

پیغام مدیر : به شما كاربرگرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید.مطالب سعی شده کاربردی و مورد نیاز کاربران باشد. نظر فراموش نشه.بهترین موضوع وبلاگ

وصیت شهدا
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدیدها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین به روز رسانی :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل مطالب :

امروزه فیسبوک به بخشی از زندگی ما تبدیل شده و تقریبا همه روزه با آن سرو کار داریم ولی شاید یکی از چیز هایی که مارا در دوستی در این شبکه زجرمیدهد پروفایل های جعلی و یا تصاویریست که متعلق به آن شخص نیست.

شاید برای حل این مشکل بخواهید عکس مورد نظر را در اینترنت جستجو کنید اما با نرم افزار fb checker به راحتی میتوان این کار رادر چند دقیقه انجام داد.

برای این کار بعد از نصب نرم افزار با مرورگر به پروفایل فیسبوک خود لاگین کنید سپس نرم افزار را باز کنید و شناسه وگذرواژه خود را در این قسمت هم وارد کنید. 

حالا شما به هر پروفایلی که با مرورگر خود وارد شوید عکس های آن به طور خودکار در صفحه ی این نرم افزار لود خواهد شد.و اگر چند پروفایل را با هم باز کنید عکس های تمامی پروفایل ها به طور جداگانه باز میشود و به راحتی میتوانید همه را مشاهده کنید حالا اگر به پروفایلی شک دارید بر روی analyze profile کلیک کنید

تصاویر جعلی پروفایل های فیسبوک را به راحتی تشخیص دهید

 

در این قسمت صفحه ی جدیدی باز میشود که تمامی عکس های لود شده را به شما نشان میدهد و شما میتوانید تصاویرپروفایل فرد را تیک زده و گزینه analyze را بزنید

تصاویر جعلی پروفایل های فیسبوک را به راحتی تشخیص دهید

 

در این مرحله ممکن است چند دقیقه برای انالیز عکس های انتخابی شما طول بکشد بعد از انالیز یک تب جدید در مرورگر شما باز خواهد شد که در سمت راست لینکی از عکس های مشابه در آدرس های دیگر و یک fake سنج Grimace که درصد جعلی بودن پروفایل را به شما نشان میدهد.

تصاویر جعلی پروفایل های فیسبوک را به راحتی تشخیص دهید

 

شما میتوانید یک کامنت حاوی شک شما نسبت به اکانت مورد نظر نیز در روی دیوار پروفایلتان ایجاد کنید

این نرم افزار هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد و اجازه آزمون تعداد محدودی پروفایل در روز را به شما میدهد. اما آنهایی که نمیتوانند تا فردا صبر کنند ، گزینه ای برای اجازه انجام تست بیشتر در نرم افزار گنجانده شده است.

این نرم افزار با سیستم های عامل  Windows XP, Vista, 7 و ۸ سازگار است.

 

دانلود نرم افزار FB Checker


نوشته شده توسط : ایمان طبقه بندی شده در :اینترنت , آموزش , 


تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به مطالب مفید آن می باشد.